Svet-Stranek.cz
Learn a new language and get a new soul!
English

Aktuality:Learn a new language and get a new soul!

Aktuality

co nového ke stažení, typy, rady, kam se podívat...
1 | 2 |   další > | na konec >>
23.07.2012 Máte minutu času?

Máte minutu času?
Na internetu jsem objevila skvělou stránku s poslechy. Každý z nich trvá jednu minutu a jsou krásně srozumitelné. Je jich tam přes 400, u každého poslechu, který je vždy na nějaké jednoduché téma, je i přepis a cvičení, které se jej týkají. Doporučuji každé audio nejdřív jen poslouchat, abyste věděli, jak na tom jste :-) potom u poslechu číst, pak zjistit z přepisu, která slovíčka neznáte a vypsat si je a přeložit, opakovaně nahrávku poslouchat (dejme tomu 5x) a snažit se říct, co si z ní pamatujete. Když to uděláte každý den s jinou nahrávkou, uvidíte, jak rychle se Vaše angličtina zlepší :-)

tady je odkaz: http://www.listenaminute.com/

Tak hodně štěstí a trpělivosti!!

09.03.2012 TIP -UČTE SE ANGLICKY S BBC :-)

TIP -UČTE SE ANGLICKY S BBC :-)
BBC také myslí na cizince, kteří se učí angličtinu. Kromě toho, že si na jejich stránkách můžete číst novinky ze světa apod., můžete využít sekci BBC languages, kde jsou různé možnosti procvičeování a zlepšování se v angličtině.. tady je odkaz: http://www.bbc.co.uk/worldservice/learningenglish/

18.02.2012 nové video

mrkněte na nové video, naučíte se novou frázičku :-)

28.12.2011 poslechy na internetu

poslechy na internetu
Ahoj všichni. Našla jsem super stránky, na kterých najdete různé poslechy a to s přepisy, takže po tom, co si to poslechnete se můžete kouknout co přesně se tam říká a u toho to poslouchat znova :-) takže směle do toho... v odkazu, který sem vložím je poslech: Dreamhouse :-) když kliknete nahoře na logo ELLO, tak vás to hodí na hlavní stránku a tam si můžete vybrat jiné poslechy..

http://www.elllo.org/english/Mixers/T102-Dreamhous e.htm

1 | 2 |   další > | na konec >>
návštěvníků stránky
celkem21 562