Svet-Stranek.cz
Learn a new language and get a new soul!
English

Aktuality:Learn a new language and get a new soul!

Aktuality

co nového ke stažení, typy, rady, kam se podívat...
01.12.2011 nové video

nové video
v sekci video je nové video věnované pozdravům, tak se na něj mrkněte :-) zkoušejte si to i hezky nahlas říkat a napodobovat, je to hezky namluvené... když něčemu nebudete rozumět, ptejte se.

12.11.2011 slovník freeware

slovník freeware
Pro ty z vás, kteří mají zájem o jednoduchý program, který je zdarma a může vás naučit nová slovíčka, je následující odkaz: http://www.slunecnice.cz/sw/slovicka-turecek/

POPIS (ze SLunečnice.cz): Tento program Vám pomůže s učením slovíček do cizích jazyků. Program Vás může zkoušet z jednotlivých lekcí nebo i z více najednou. Chyby, které uděláte se ukládají a poté máte možnost nechat se vyzkoušet jenom z chyb, které jste udělali. Program také obsahuje jednoduchou statistiku, ve které vidíte svůj pokrok. Program podporuje angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, ruštinu a latinu. Do programu je možno jednoduše přidat svoje vlastní slovíčka.

JAK NA TO: po nainstalování programu si dáte vytvořit novou lekci - dáte jí libivolný název a přidáte nová slovíčka (můžete přidat i množné číslo, nebo minulý čas nebo jen anglický základní tvar a překlad). potom okno zavřete, dejte uložit změny a na závěr se můžete nechat vyzkoušet. Program Vám ukazuje, jak jste úspěšní. Slovíčka si na závěr můžete vytiknout (v editaci lekce - tisk) a nalepit do sešitu.

Ať to jde! Pamatujte, že si máte po každé aktivitě v angličtině říct, že jste pro sebe něco dobrého udělali!!

Lucka

návštěvníků stránky
celkem19 414